Apie „Eurocom“


„Kokybė ir lankstumas“– tokią užduotį išsikėlėm sau 2001 metais įkūrę EUROCOM – kompaniją, teikiančią kokybišką ir kūrybišką mobilųjį ryšį, apimantį 99% šalies teritorijos. Mobilųjį ryšį teikiame nuo 2003 m. Džiaugiamės ir didžiuojamės šiandien siūlydami Jums tai, dėl ko dirbom visus tuos metus, – kiekvienas mūsų klientas nevaržomai naudojasi mobiliosiomis paslaugomis tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje, gali laisvai dirbti ar pramogauti žinodamas, kad turi patikimą partnerį. Vertiname klientų lojalumą, nes puikiai suvokiame,  kad šiandieninėje mobiliųjų paslaugų rinkoje galime konkuruoti pirmiausia išskirtiniu dėmesiu ir aptarnavimo kokybe. Klientų patogumui siūlome kompleksinius kūrybiškus sprendimus, kuriuos individualiai pritaikome kiekvienam pagal poreikį – Jūs neturite mokėti už tai, ko Jums nereikia! Mūsų paslaugų paketas neapsiriboja mobiliuoju ryšiu, nuolat kūrybiškai ieškome telekomunikacinių sprendimų, palengvinančių Jūsų kasdienių reikalų tvarkymą. 

Mūsų veiklos kryptys:
  • Mobilusis ryšys;
  • Duomenų perdavimo / interneto paslaugos;
  • Verslo numeriai ir jų administravimas;
  • Interaktyvios balso valdymo sistemos nuoma (IVR);
  • Virtualaus skambučių centro nuoma; SMS centro paslaugos;
  • PBX ryšio paslaugos;
  • Telekomunikacijų įrangos pardavimas. 

Keturios  priežastys kodėl galime dirbti kartu:
Asmeniniai santykiai – vertindami kiekvieną klientą, siekiame sukurti ilgalaikius ir patikimus santykius. Eurocom visi vartotojai turi asmeniškai priskirtus klientų aptarnavimo specialistus, kurie konsultuoja ir sprendžia bet kokias problemas, susijusias su teikiamomis paslaugomis. Jūs pažįstate asmeniškai mus, mes pažįstame Jus.
Individualūs pasiūlymai  - puikiai suvokiame, kad kiekvieno Jūsų poreikiai ir lūkesčiai yra skirtingi. Kurdami asmeninius santykius, teikiame pasiūlymus, kurie pritaikyti būtent Jums. Pasiūlymą pateiksime kruopščiai išanalizavę Jūsų pokalbių srautus, tad individualiame plane matysite tai, ko  Jums išties reikia. Diskutuokime, derėkimės ir ieškokim palankiausio sprendimo.
Platus paslaugų spektras – mes siūlome daugiau nei tik mobilųjį ryšį. Tinkamai parinktas paslaugų paketas leis Jums kur kas efektyviau ir patogiau dirbti ar pramogauti mobiliojoje erdvėje. Kalbėkimės apie tai, ko Jums reikia, ir mes tikrai rasim Jums tinkantį sprendimą.
Kokybė – žinoma, mes turim puikias technines galimybes ir infrastruktūrą, užtikrinančias ryšio ir paslaugų kokybę, tačiau manom, kad šiandien tai  būtinybė, o ne išskirtinumas.  Mūsų stiprybė, dėl kurios gyvuojam jau ne pirmus metus, - išsiskiriame požiūriu į kiekvieną klientą, esam reiklūs tiek paslaugų, tiek klientų aptarnavimo kokybei.  Mes  nuolat tobulėjame tam, kad kiekvienas klientas gautų paslaugas be rūpesčių.