Sąskaitos

Sąskaitos skaičiuojamos (ataskaitinis laikotarpis) nuo pirmos mėnesio dienos iki paskutinės mėnesio dienos. Sąskaitą apmokėti reikia per 30 d. nuo atsiskaitomojo laikotarpio pabaigos. Sąskaitos išsiunčiamos iki mėnesio 10 dienos.

Klientui  išrašomi šie dokumentai:

  • sąskaita už abonentams suteiktas paslaugas per nurodytą laikotarpį;
  • ataskaita apie „EUROCOM" išrašytas sąskaitas ir kliento atliktas įmokas per nurodytą laikotarpį; Ataskaitoje pateikiama ir galutinė kliento mokėtina suma už visus abonentus, įskaitant likusius praeitų laikotarpių įsiskolinimus arba permokas;
  • mokėjimo nurodymas (kvitas) – užpildytas mokėjimo dokumentas, kurį perkirpus galima pateikti atsiskaitant grynaisiais pinigais banke ar pašte (kvitas ir ataskaita spausdinami ant vieno lapo).

Kaip gauti sąskaitą?

  • Sąskaitą galima pasiimti savitarnos svetainėje "manoEurocom".
  • Sąskaitos siunčiamos paprastu paštu.

Kodėl patogu naudotis savitarnos svetaine "manoEurocom"?

Pasirinkę šią paslaugą savo sąskaitas gausite daug greičiau nei paštu ir visada būsite tikri, kad sąskaitą gausite laiku, jos niekas neatplėš ir neperskaitys. Šioje svetainėje pateikiamos sąskaitos yra identiškos paštu siunčiamoms PVM sąskaitoms-faktūroms.
Prisijungę prie šios svetainės bet kurioje pasaulio vietoje, kur tik yra galimybė prisijungti prie interneto, galėsite sužinoti daugiau papildomos informacijos apie Jūsų turimus numerius, EUROCOM  teikiamas paslaugas, savo sąskaitas ir mobiliojo ryšio vartojimą, siųsti SMS žinutes, užsisakyti bei valdyti papildomas paslaugas savo turimiems numeriams.
Taip daug patogiau, patikimiau ir greičiau gausite visą informaciją apie savo mobiliojo ryšio sąskaitas ir paslaugas.

Prisijungti prie savitarnos svetainės "manoEurocom".