Informacija keliaujantiems ES šalyse

Mielas EUROCOM Kliente,

Jumis ir Jūsų galimybe naudotis mobiliuoju ryšiu rūpinamės labiau. Norime Jus iš anksto informuoti, kad nuo š. m. birželio 15 d. įsigalioja Europos Sąjungos institucijų patvirtintas tarptinklinio ryšio reguliavimas (angl. „Roam Like at Home“, sutrumpintai RLAH, toliau vadinamas reguliavimu), kurio tikslas – Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse (toliau – ES) keliaujantiems vartotojams užtikrinti tokias pačias tarptinklinio ryšio kainas, kaip ir namų šalyje – Lietuvoje. 

Jūsų patogumui EUROCOM pradės teikti ES reguliavimą atitinkančias paslaugas dar anksčiau – nuo 2017 m. birželio 1 d.  

Informuojame, kad su Jūsų turimu mokėjimo planu mobiliojo ryšio paslaugos ES bus teikiamos iki 2017 m. birželio 14 d. Jei pageidausite jomis naudotis ES po šios datos, turėsite pasirinkti labiausiai Jums tinkantį variantą: 

1. Pasikeisti turimą planą į vieną iš ES reguliavimo naudas suteikiančių planų1, dėl plano keitimo kreiptis nemokamu  numeriu 117, eurocom@eurocom.lt arba į aptarnaujantį vadybininką. 

2. Patvirtinti, kad Jums tinka vienetinė kainodara, sumokant už kiekvieną minutę (0,05 Eur), SMS (0,02 Eur) ir megabaitą (0,05 Eur), įeinančio skambučio kaina – 0,01 Eur/min (kainos nurodytos eur be PVM). Turėdami šį variantą, papildomai galite užsisakyti 25 proc. nuolaidą nuo standartinių tarptautinio ryšio tarifų, skelbiamų www.eurocom.lt, skambinti į pasirinktą vieną šalį. Dėl  nuolaidos užsakymo kreipkitės į Jus aptarnaujantį vadybininką. 

Savo pasirinkimą prieš pirmąją kelionę į ES patvirtinkite paskambinę nemokamu telefonu 117. 

Jums nepasirinkus nė vieno iš aukščiau išvardintų variantų, mobiliojo ryšio paslaugomis ES nuo š. m. birželio 15 d. naudotis negalėsite. 

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad nepriklausomai nuo Jūsų turimo plano ir šalies ES visada galėsite prisiskambinti bendrosios pagalbos numeriu 112.  

Jei turėtumėte daugiau klausimų, prašome paskambinti nemokamu telefonu 117.

Jūsų EUROCOM